Rezervace letních, podzimních i zimních pobytů 2020/21 jsou již v prodeji.
Rychlý kontakt

GSM:+420 606 717 683 - Telefonický kontakt pouze od 8:00 do 22:00

E-mail:recepce@penzionlesnizatisi.cz

Na sjezdové lyžování přispíváme rodině 200,-Kč ( při závazné rezervaci do 30.9. 2020 a opakovaném pobytu na 4 noci a více)
Logo - Penzion Lesní Zátiší
ČeskyDeutsch
Penzion Krkonoše - Ubytování Krkonoše
Ubytování v Krkonoších - BeneckuUbytování v Krkonoších - Benecku

V penzionu je k dispozici 15 volných 2 – 5 lůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením (WC a sprchový kout), TV a WIFI. Nabídnou vám úžasné výhledy na krajinu Českého ráje a krkonošskou přírodu. Ubytování nabízíme s polopenzí (snídaně + večeře o třech chodech).

Rezervovat
RestauraceRestaurace

V přízemí penzionu můžete posedět v restauraci s barem a salonkem. V letních měsících můžete posedět na terase se slunečníky a úžasným výhledem na oblast Českého ráje. V široké nabídce v jídelním lístku najdete hotová i minutková jídla české domácí kuchyně. Prostory salonku je možné využít pro firemní akce, rodinné akce a různé oslavy s rautem.

Jídelní lístek
Tipy na výletTipy na výlet

Nabízí se turistické stezky, cesty a výstupy a uspokojí všechny věkové kategorie turistů. Výhodou polohy Benecka a tím i penzionu Lesní Zátiší je jeho vrcholová poloha. Při dlouhých či krátkých procházkách po vrstevnicích hor se můžete věnovat krásným výhledům na panorama Českého ráje, za pěkného počasí dohlédnete až na zříceninu hradu Trosky, z jiného úhlu až na Ještěd.

Více

Penzion Krkonoše - Ubytování Krkonoše - Penzion Benecko - Penzion Lesní Zátiší - Ubytování Krkonoše - Penzion Benecko - Penzion Krkonoše - Penzion Lesní Zátiší

Penzion Krkonoše

Poznejte přírodu Krkonoš – lyžařského a turistického centra Benecka a jeho okolí.

Sportovní a turistické centrum Benecko leží na západních svazích Krkonoš. Je nejvýše položeným lyžařským a sportovním centrem západních Krkonoš. Letní Benecko nabízí turistické i cyklistické trasy V Benecku začínají turistické trasy krkonošskou přírodou. Na Rovinka, Černou skálu nebo dále na Horní Mísečky, Labskou boudu až pramen Labe se dostanete turistickými trasami s úžasnými výhledy na horskou přírodu. Můžete si udělat celodenní turistický výlet cestou česko-polského přátelství. Tato hřebenovka nabízí výhledy na polskou i českou stranu hor. Nenáročnou a příjemnou vycházkou je výstup na rozhlednu Žalý (cca 20 min od penzionu). Tato turistická trasa vám nabídne úžasné rozhledy na Krkonoše i Český ráj. Benecko nabízí také několik cyklookruhů, můžete se napojit na cyklotrasy KRNAP s překrásnými výhledy horskou krajinu Krkonoš. Děti i dospělí se mohou vyřádit na horských kárách nebo tubingové dráze. IN-LINE stezka je pro začátečníky, ale i pro zkušené bruslaře v překrásné přírodě Krkonoš. Pro rodiny s dětmi je zábavná lufťákova stezka nebo nenáročný turistický výlet na koňskou farmu Hucul.

Jaro, léto a podzim nabízí turistické i cyklistické trasy

Po náročném letním turistickém nebo zimním sportovním výkonu najdete klid, pohodu a relaxaci v našem penzionu (venkovní bazén, posezení u ohniště), případně další aktivity (stolní tenis, míčové hry, šipky…). V letních měsících můžete jen tak posedět a relaxovat u kávy nebo vínka na venkovní terase penzionu a pozorovat krajinu Českého ráje a krkonošské přírody.

Zimní sezona nabízí sjezdové i běžecké lyžování

Zimní Benecko je vyhledávaným centrem hlavně zimních sportů – skiareál Benecko V blízkosti vašeho pobytu můžete lyžovat na sjezdovce (Kejnos). Vzdálenost této sjezdovky je cca 300 m od penzionu. Lyžovat můžete pouhých 50 m od penzionu na sjezdovce s vlekem (Vyhlídka) Skiareál Benecko nabízí 4sedačkovou lanovku, 11 vleků, dva snowparky, dětský skipark a dvě snowtubingové dráhy. Zasněžování a večerní lyžování je samozřejmostí. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou připravené strojově upravované běžecké tratě turistické i závodní. Tyto běžecké tratě jsou napojené na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky. V Benecku je nástupní místo na upravované lyžařské trasy po celých Krkonoších (cca 500 km).

Půjčovna veškerého sportovního vybavení v Benecku

Horský penzion Lesní Zátiší v Krkonoších-Benecku - sjezdové lyžování - běžecké trasy - zimní sporty – celoroční turistika

Ubytování v Krkonoších-Benecku

Užijte si pobyt v nadmořské výšce 930m, v blízkosti sjezdových, běžeckých i turistických tras. Okolní prosluněné svahy a lesy nabízejí skvělé možnosti zimního i letního sportovního využití, krásná místa pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

V zimních měsící jsou Vám k dispozici sjezdovky i běžecké tratě

- VYHLÍDKA – sjezdovka s vlekem pro dospělé i děti (vzdálenost 50 m souběžně s penzionem)

- KEJNOS - 4 sedačková lanovka se sjezdovkou (300 m od penzionu)

- 11 vleků se sjezdovkami, 2 snowtubingové dráhy, dětský skipark

- Běžecké tratě – s napojením přes Rovinku na Mísečky a dále na Krkonošskou běžeckou magistrálu

- Zasněžování a každodenní večerní lyžování

- Půjčovny lyžařského vybavení v Benecku

Lyžařský den můžete zakončit pohodou a relaxací (sauna), případně další aktivitou (stolní tenis, šipky …) nebo posezením u kávy, horkého nápoje, vínka v naší restauraci s přerásným výhledem na krajinu.

V ceně pobytu k užívání

Vnitřní prostory

✓ TV na každém pokoji, wifi k dispozici

✓ odpočinková místnost vybavena - televizí, lednicí, varnou konvicí ( hrnky na kávu a sklenice k dispozici )

✓ druhá lednice ke společnému užívání

✓ samostatná místnost k sušení mokrých oděvů

✓ místnost se stolním tenisem

✓ v zimních měsících sušáky lyžařské obuvi

✓ sauna za poplatek ( pro ubytované 75.-Kč osoba/hod. )

✓ úschovna lyží, kol i motorek

✓ Dále k dispozici: šipky, šachy a jiné stolní hry, sportovní potřeby pro venkovní aktivity ( míče, líný tenis….)

Informace

✓ vstup do ubytovacích prostor pouze v domácí obuvi

✓ na pokojích není povoleno používat domácí spotřebiče ( mimo fénu a el. holících strojků) - děkujeme za pochopení

Venkovní prostory

✓ venkovní solárně vyhřívaný bazén ( letní měsíce)

✓ travnaté hřiště pro míčové hry

✓ sportovní potřeby pro venkovní aktivity

✓ venkovní ohniště

✓ parkovací místa u penzionu a 50m pod penzionem

Penzion Lesní Zátiší na Facebooku

Stav sněhu a počasí - Penzion Lesní Zátiší

Počasí Penzion Lesní Zátiší
Penzion Lesní Zátiší - LétoPenzion Krkonoše - Ubytování KrkonošeVepřový steak na pepři se šťouchanými bramboryPenzion Lesní Zátiší - Restaurace v penzionu
Více fotografií

Ubytování

Ubytování

Restaurace

Restaurace

Parkování u Penzionu

Parkování u Penzionu

Sprcha

Sprcha

Bazén

Bazén

Bezdrátový internet - WiFi

Bezdrátový internet - WiFi

Lyžování

Lyžování

Sauna

Sauna

Ohniště

Ohniště